1. Stalni radni odnos

Opis posla

Ured ima tendenciju kontinuiranog rasta u svim aspektima i u tom pogledu tražimo inženjera građevinarstva / konstruktora - tehničkog crtača (m/ž) za izradu izvedbenih nacrta ali i ostalih vrsta projekata / radova. Težimo BIM projektiranju i tražimo osobu koja se veseli novim izazovima. Rad u našem uredu podrazumijeva dodatne edukacije kao i timski rad i stoga očekujemo ambicioznu i odgovornu osobu. Ukoliko znaš prepoznati pravu priliku, prijavi se.

Uvjeti

Što nudimo

Potrebna dokumentacija

Zainteresirane molimo dostaviti sljedeću dokumentaciju:

Stručna sprema

- srednja stručna sprema, viša stručna sprema, stručni prvostupnik, sveučilišni prvostupnik, stručni specijalist, visoka stručna sprema, magistar struke.

Jezici

- njemački (osnovno)

Vještine

- Office, Allplan ili Revit, Tower ili Dlübal

2. Stručna praksa

Tražiš studentsku praksu? Želiš iskorak u poslovni svijet? I naravno povećati svoj mjesečni dohodak?

Opis posla

Za pojačanje našeg tima u području izvedbenih nacrta tražimo jednog studenta građevinarstva.

Koje vještine trebaš imati

Što nudimo

Kontakt